O aplikaci

Price checking je marketingový název pro internetovou aplikaci, která umožňuje real-time porovnávání / vyhledání cen zadaných výrobků po celém internetu (v tuto chvíli český, slovenský, polský, slovinský, německý, maďarský). Proces porovnání je velmi jednoduchý, a výstižně ho popisuje následující schéma. Stačí 5 kroků a budete mít ceny Vašeho sortimentu na celém internetu jako na dlani.

img11Vyexportujete výrobky, jejichž ceny chcete vyhledat / porovnat s cenami na českém internetu, z Vašeho internetového obchodu/systému (do libovoného souboru, např.excel, xml..atd).
line
img21Příhlásíte se pod Vašim účtem do online aplikace a ihned vidíte, ke kolika cenám na českém internetu máte přístup.
line
3img3Zvolíte si, na jakých českých internetových obchodech budete chtít ceny výrobků vyhledat / porovnat, nahrajete do aplikace Váš vyexportovaný soubor s Vašimi výrobky a spustíte proces vyhledání.
line
4img4Aplikace na základě propracovaných algoritmů (a na základě historických výběrů - umí si pamatovat) vyhledá Vaše výrobky na zvolených internetových obchodech a zobrazí jejich ceny.
line
5img5Výsledné porovnání cen všech výrobků vyexportujete zpět do souboru libovolného formátu (excel, xml..) a máte k dispozici nejcennější informace pro určení Vašich nových cen!

Podrobnější informace o aplikaci

Funkcionalitu či vlastnosti aplikace lze rozdělit do několika přehledných bodů:

 • Automatické stahování dat

  Automatizované stahování vybraných výrobců (produktů) z vybraných e-shopů ve stanovených intervalech, ukládání dat do databáze. V aplikaci lze nejen porovnávat ceny, ale také provádět statistické pohledy, nahlížet na data v minulosti, generovat grafy, nastavovat zasílání alertů, sledovat dostupnost zboží a mnoho dalšího.

 • Naprostá customizace

  Vy sami si zvolíte, jaká data (jaké výrobce=značky) chcete na jakých e-shopech monitorovat. Prodáváte-li např. domácí spotřebiče, nebudete jistě vyžadovat přístup k výrobcům LED televizí a podobně. Zvolením správných výrobců pak můžete výrazně ušetřit.

 • Uživatelsky přátelské prostředí

  Ačkoliv jde o sofistikovanou aplikaci, pro uživatele není nijak náročná na ovládání a je rozdělena do přehledných, jednotlivých sekcí, dle funkcionality. Abychom si byli jisti, že aplikaci využíváte opravdu naplno, je pro vás navíc připraven školící personál spolu s přehledným manuálem.

 • Šíře záběru

  Momentálně naše aplikace sleduje přes 250 výrobců ve více než 300 e-shopech. Kompletní seznam poskytujeme na vyžádání. Zaměřujeme se převážně na následující typy zboží: bilé zboží (pračky, myčky, ledničky...), hnědé zboží (cd, dvd, digitální foto, dvd přehrávače...), elektro (hi-fi, televize, domácí kino...), komunikace (mobily, gps ....), počítače (mp3, hardware, software, lcd ...), pneu, hračky. Další e-shopy a výrobce je možné přidat na přání!

  V současné době sleduje aplikace ceny e-shopů z České republiky, dále pak ze Slovenska, Polska, Slovinska, Německa a Maďarska. Seznam zemí neustále rozšiřujeme.

 • Rozsah databáze

  Sledujeme ceny již více než 1 200 000 výrobků. Tyto data se aktualizují až 7x týdně, a každým týdnem tak do databáze přibývá dalších více než 8 000 000 cen. Nově nabízíme možnost aktualizace dat i v průběhu dne, tzv. real-time monitoring. Real-time monitoring dat umožňuje sledovat pohyby cen na Internetu v intervalech až každých 10 minut! Všechna tato data jsou uživatelům k dispozici v přehledných statistikách.

 • Dávkové zpracování

  Pro nalezení konkurenčních cen na zvolených eshopech potřebuje aplikace vstupní údaje. Ty lze zadat buďto jednotlivě (manuálně), (např. samsung galaxy ace) nebo dávkově (import dat ze souboru Excel nebo XML přímo z Vašeho eshopu/systému ...atd).

  Tak lze během chvíle porovnat ceny velkého množství vašich výrobků. Jednoduše vložíte do aplikace dokument Excel/XML s vašimi produkty a naše aplikace potom seznam zpracuje a doplní ceny z Vámi určených konkurenčních e-shopů – s výrazněním nejnižších cen. Seznam vám pak zpět nabídne ve formátu .xls (Excel) / XML. Ukázkový, vygenerovaný .xls soubor si můžete prohlédnout.

  Doba potřebná k porovnání cen 2000 výrobků na 20-ti e-shopech - do 5 minut.

 • Náhledy aplikace

  1234567

 • Cena

  Cena je odvíjí od množství sledovaných e-shopů a výrobců a dále na tom, zda klient požaduje zařazení nových prozatím nesledovaných e-shopů a výrobců.

  Standardní měsíční licence za užití aplikace se pohybuje mezi 6 000 Kč – 85 000 Kč (bez DPH)/1 licence. Minimální doba trvání smlouvy je 12 měsíců. Poskytujeme množstevní i věrnostní slevy.

Napište nám, zeptejte se, chcete více informací

Captcha
Vygenerovat nový kód